O nasso

AKTUÁLNE PRE VÁS PRIPRAVUJEME NOVÚ STRÁNKU nasso.sk

 

 Interiérové štúdio NASSO, s.r.o. so zameraním na zariaďovanie interiérov vzniklo v roku 2002.

   Ešte v tom istom roku sme zriadili aj vlastnú výrobu s kvalitnou technológiou. Našou prioritou je kvalitné zhotovenie diela, prípadne dodanie tovaru podľa aj tých najnáročnejších požiadaviek klienta. Od počiatku sa naša spoločnosť špecializovala na detské – študentské izby a zdravé sedenie. Rozširovaním tímu zamestnancov ako aj požiadaviek od našich spokojných klientov sme začali realizovať aj ostatné časti interiéru (kuchyne, obývačky, spálne, predizby, kúpeľne, solitéry). Dizajn a dobré nápady pri realizáciach bytového nábytku u našich klientov sme na ich žiadosť začali realizovať aj v ich pracovnom prostredí, nakoľko aj v kancelárii sa chceli cítiť príjemne.

   Vyvinuli sme vlastnú značku rastúceho nábytku NO LIMIT vyrábaného z najkvalitnejších komponentov a spĺňajúceho všetky kritériá na správne anatomické a ergonomické požiadavky. Od roku 2010 vstúpila do vývoja anatomických stoličiek spoločnosť REVITALIS, ktorá sa špecializuje na liečenie bolestí chrbta a ich prevenciu.

   Želáme Vám pri prezeraní našej stránky veľa inšpirácii a nápadov. Tešíme sa na osobné stretnutie pri zariadovaní Vášho interiéru, prípadne pri riešení zdravého sedenia Vás i Vašich blízkych či zamestnancov.